+370 686 18 228
Dirbame 0-24 val. Parduodame įmones užsienio ir Lietuvos piliečiams per atstumą. Įmonių su skolomis supirkimas,likvidavimas. Dokumentus sutvarkome greitai ir pristatome kurjerių 
Pirmą įmonių e-parduotuvė Lietuvoje Virš 100 imonių pasirinkimas kas dieną Patikrinta kokybes garantija
 • Įmonių pristatymas nemokamas visame pasaulyje
 • Įsigijusiems įmonę, regstracijos adresą dovanojame visam laikui!
 • Visos įmonės tinka Europos paramos gavimui ir dalyvavimui konkursuose
 • Visų įmonių įstatuose įrašytos visos veiklos
 • Įsigijus įmonę Jūs turite teisę gauti Lietuvos vizą
 • Jokių terminuotų buhalterinių sutarčių!
Įmonių pardavimas užsieniečiams Buhalterinė apskaita Registracijos adresai Įmonių steigimas. Įmonių pertvarkymas

Apie mus

Norime pristatyti Jums kompanijos UAB VERSLAS123 ir UAB ĮMONIŲ TURGUS naująjį projektą

Tai pirmoji Lietuvoje įmonių ir verslo elektroninė parduotuvė. Elektroniniame prekystalyje bus išdėliota daugiau nei 100 įvairių įmonių. Didžiausią jų dalį sudarys uždarosios akcinės bendrovės (UAB), bet bus pasiūlyta ir kitokių, naujų ar jau veikiančių, su įvairiais įstatiniais kapitalais ir įvairių verslo šakų.

Mūsų klientai yra tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys. Be to, mes siūlome įmones ir Lietuvos piliečiams, ir nerezidentams. Nusipirkti įmonę Lietuvoje bei užregistruoti ją savo vardu dabar per keletą minučių gali žmogus iš bet kurios pasaulio šalies.

Taip pat galėsime Jums siūlyti užsienio įmones, verslus, parengtus Lietuvoje ar užsienyje, registracijos adresus, leidimus gyventi ir pan.

Projektas IMONIUTURGUS.LT taip pat numato bendradarbiavimą su daugeliųužsienio piliečių. Jis suteikia asmenims, kurie nėra Lietuvos residentai, puikią galimybę įsigyti įmonę per 2-3 dienas neatvažiuojant į Lietuvą, o paslaugų paketas "EUROPARAMA JUMS" turi viską, ko galėtų prireikti užsieniečiui.

Įsigijęs įmonę, kiekvienas iš mūsų klientų taip pat gaus nemokamą paslaugų paketą "EUROPARAMA JUMS", kurio dėka net ir studentas lengvai galės pradėti nuosavą verslą.

Į nemokamą paslaugų paketą "EUROPARAMA JUMS", dalijamą visiems standartinę įmonę įsigijusiems klientams, įeina:

 • Nemokamos pirmo mėnesio pradinės buhalterinės paslaugos.(sodra,įsakymai,aktai…)
 • Nemokama teisinių paslaugų konsultacija
 • Antra nemokama teisinių paslaugų konsultacija
 • 200 Lt nuolaida interneto tinklapio sukūrimui
 • 200 Lt nuolaida logotipo sukūrimui
 • 50 Lt nuolaida virtualaus serverio nuomai metams
 • Nemokama reklamos ir maketingo konsultacija
 • Antra nemokama reklamos ir maketingo konsultacija
 • 30% nuolaida spaudos paslaugoms (vienam užsakymui)
 • Antra 30% nuolaida spaudos paslaugoms (vienam užsakymui)
 • Nemokama paskolų gavimo konsultacija
 • Nemokama skolų išieškojimo konsultacija

Daugelis žmonių tiesiog bijo pradėti nuosavą verslą, nes pačioje kelio pradžioje jaučiasi vieniši. Tikimės, kad mūsų teikiamos paslaugos bus gera pradžia žmogui, norinčiam pakeisti savo gyvenimą ir tapti verslininku. O mes visada būsime šalia.

Pranešimas spaudai

Ką tik pradėjo veikti pirmoji bei didžiausia Lietuvoje įmonių bei verslo el. parduotuvė "IMONIUTURGUS.LT", kuri siūlo apie 100 įmonių, tiek neseniai įsteigtų, tiek jauveikiančių, tačiau kol kas neturinčių savininkų. Projekto autorė - kompanija Verslas 123, kuriai priklauso vienas didžiausių įmonių steigimo tinklapių "WWW.IMONIUSTEIGIMAS.LT".

El. parduotuvės "IMONIUTURGUS.LT" tikslas – užtikrinti kiekvienam prieinamas sąlygas susikurti nuosavą verslą.

Kai kurie mano, kad nuosavas verslas yra pernelyg didelė atsakomybė, gausybė problemų, begalė įvairiausių tikrinančių įstaigų. Kiti bijo sudėtingos buhalterijos ar mokesčių, atskaičius kuriuos nuo pajamų neva nieko nebeliks. Kiti pasakoja apie pramanytas skolas, į kurias galima įklimpti susikūrus savo verslą. 

Dauguma sako: ne, verslas - tai ne man. Geriau dirbsiu darbdaviui už minimalią algą, tačiau būsiu ramus, arba važiuosiu į užsienį. Bet mano gyvenimas bus stabilus, be jokios rizikos.

Kurdami mūsų projektą, norėjome padėti tiems, kas iki šiol vis nepasiryždavo žengti savo pirmąjį žingsnį į finansiškai nepriklausomą gyvenimą bei tapti savo idėjų, laiko ir pinigų šeimininkais. 

Be abejo, nuosavas verslas - tai atsakomybė, nervų įtampa ir laiko sąnaudos, tačiau tai būdas investuoti į save ir savo gerovę.

Nuosavas verslas ugdo žmogų, suteikia jam pasitikėjimo savimi bei rytdiena.

Mūsų projektas IMONIUTURGUS.LT - tai ne tik elektroninė įmonių bei verslo parduotuvė. Šis projektas skirtas paremti visus, kas norėtų pradėti dirbti patys sau.

Mes siūlome jums nemokamą paslaugų paketą ĮMONĖ + "EUROPARAMA JUMS". Tai tobula galimybė pradėti veikti ką tik įsigijus įmonę be jokių papildomų išlaidų.

Įsigiję įmonę mūsų parduotuvėje, jūs įsigysite ne tik pačią įmonę, bet ir nemokamus konsultantus, partnerius, ryšius verslo pasaulyje ir tiesiog draugą, į kurį galima kreiptis patarimų bet kuriuo metu.

Taip pat norėtumėme jums priminti, kad visos paketo "EUROPARAMA JUMS" paslaugos teikiamos nemokamai.

Bendraudami su mumis, jūs niekada nepasiklysite nuosavo verslo subtilybėse ir neliksite vieni kovoti su savo konkurentais.

IKI ŠIOL PARDAVĖME: 10569
IKI ŠIOL SVETAINĖJE APSILANKĖ: 3083089
IKI ŠIOL PADĖJOME SUTVARKYTI LEIDIMUS LAIKINAI GYVENTI LIETUVOJE: 6894